fbpx

Neden SEO Yapmalıyım?

Bilgiye ulaşmak için yapılan İnternet aramaları yıllar geçtikçe artıyor.

Herhangi bir konuda arama yapmanıza aracı olan Google, ülkemizde günlük 11.870.000 kişi tarafından kullanılıyor. Bu kullanım sayısı içerisinde sizin sektörünüzü ilgilendiren aramalar yapan kişiler de mevcuttur. Bu aramalar doğrudan aranan konu ile ilgilenen kişiler tarafından yapıldığından, işletmenizin bu aramalarda bulunması ticari gelişim açısından önemli bir unsur. Bütün bu organik aramalarda yer almanızı sağlayan işlemlere ise SEO yani arama motoru optimizasyonu adı verilmektedir. Eğer optimize edilmiş bir websiteniz varsa müşteri kitlenizin sizi internet üzerinden bulaması kolaylaşır.

Kısaca SEO Nedir?

SEO (Search engine optimization); arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir.

Kısacası SEO, Google’ın sitenizi daha iyi anlayabilmesi veya tarayabilmesi için yapılan bütün iyileştirmeler bütünüdür. Arama motorları aracılığıyla hizmetlerinizi satmanızın önemli kanallarından biridir.

SEO nasıl yapılır?

SEO, site içi SEO ve site dışı SEO olarak iki ayrı bölümden oluşmaktadır.

Site içi SEO tarafında web sitenizin Google tarafından anlaşılabilir hale getirilmesi ve kullanıcıların sitede yaşadığı deneyimlerin geliştirilmesi için aksiyonlar alınır. Site dışı SEO çalışmalarında ise kurumsal websitenizin web dünyasında bilinir olması için işlemler yapılır.

Hızla Yükselin

 

Uzman SEO ekibimiz tarafından optimize edilen web siteniz, arama motorlarında sıralama basamaklarını hızlıca tırmanır ve kısa sürede en üst sıraya yükselir.

Çoklu Paket Seçenekleri

Her bütçeye ve isteğe göre hazırlanmış SEO paketlerimiz ile, ihtiyaçlarınızı tam karşılayan paketi seçebilirsiniz.

Kişiye Özel Yönetim

 

Baret Medya’da SEO uzmanlarımız, SEO hizmeti alan müşterilerimiz ile birebir ilgilenir ve SEO yönetiminin her aşamasına sizi de dahil eder.