fbpx

Performans Odaklı
Sosyal Medya
Reklam Yönetimi

Sosyal platformların sunduğu gelişmiş hedefleme teknolojilerini kullanarak yeni kullanıcılara ulaşmanızı ve websitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcılara tekrar dokunmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Düşük maliyetlerle reklam vermenin en akıllı yollu

Sosyal medya reklamları ürün veya hizmetlerinizi tanıtmanın, websitenize ziyaretçi çekmenin en uygun yollarından birisidir. Büyük pazarlama bütçelerine ihtiyaç duymadan, dilediğiniz bütçeyi belirleyerek reklam vermeye hemen başlayabilirsiniz.

Gelişmiş hedefleme teknolojisi ile nokta atışı reklamlar gösterin

Sosyal medya platformları yaş, konum, ilgi alanı, cihaz veya kullanıcı davranışları gibi gelişmiş hedefleme seçenekleri sunar. Böylece reklamlarınızı sadece ürün veya hizmetlerinizle ilgilenebilecek kullanıcılara gösterebilirsiniz

Hızlı sonuç
elde edin

Sosyal medya reklamları hedef kitlenize anında ulaşmanızı sağlar. Böylece reklam verme hedeflerinize göre web sitenize trafik çekebilir ürün veya hizmetlerinizin satışlarını kısa sürede artırabilirsiniz.

Sosyal Medya

Facebook Reklamları

Facebook’ta potansiyel müşterilerinize ulaşın.
2 Milyon işletme hedef kitlesine ulaşmak için Facebook reklamlarını kullanıyor! 2 milyardan fazla kullanıcısıyla en etkili sosyal medya mecrasında reklam vererek yeni potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Sosyal Medya

Instagram Reklamları

Instagram ile potansiyel müşterilerinize ulaşın.
Instagram kullanıcılarının %80’i bir ürünü bu sosyal mecra sayesinde keşfetti!Ürün veya hizmetlerinizi göz alıcı tasarım ve detaylı hedeflemelerle hedef kitlenize sunarak satışlarınızı artırın.

Sosyal Medya

Youtube Reklamları

Youtube ile potansiyel müşterilerinize ulaşın.
İnternet kullanıcılarının gerçekleştirdiği en fazla etkinliklerden birisi video izlemektir. Dünya’nın en büyük ikinci arama motorunda ürün veya hizmetleriniz ile ilgili videoları hedef kitlenize ulaştırarak farkındalığınızı artırın!

Size Her Konuda Yardımcı Olabiliriz.

Siz de BARET ile Büyüyen Sayısız İşletmenin Arasında
Yerinizi Almak İster misiniz?