fbpx

Web Tasarım ve Grafik

Web tasarım bir sanat şeklidir ve Baret Medya sitenizi en iyisini tasarlar. Kalite ve standartlarımıza güvenen Redbull, Bank Muscat, Crown Plaza, Laval ve Abu Hatim gibi birçok tanınmış şirketlerle çalıştık.

Amacımız, şirketiniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, size doğru seçenek konusunda yardımcı olacağımız benzersiz ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktır. Baret Medya son 11 yıldır  Web Tasarım sektöründe bulunmakta ve Türkiyede ki En İyi Web Tasarım Şirketi olduğunu kanıtlamıştır.

Hayallerinizdeki Web Sitesi

Tamamen özelleştirilebilir ve sizi başarıya ulaştıracak websiteleri tasarlıyoruz.

 

Hazırladığımız web siteleri, hız optimizasyonları tamamen tarafımızca yapılmış, önemli gereçlerle donatılmış, SEO için elverişli hizmetler entegre edilmiş şekilde teslim edilir. Uzman web ekibimiz isteklerinizi öğrenirek hem yapım aşamasında hem de websitenizin teslimi sonrasında destek olur.

Hız Optimizasyonu

Uzman web ekibimiz sitenizi olabilecek en verimli hale getirebilmek için, yükleme hızlarını en iyi şekilde optimize eder.

İçerik Aktarımı

Websitenizdeki içerikler, uzman web ekibimiz tarafından dilediğiniz yeni lokasyona aktarılır.

Fonksiyonel
Eklentiler

Websitenizin işlevselliğini en yüksek seviyeye çıkaracak yazılımsal geliştirmeler, uzman web ekibimiz tarafından sitenize entegre edilir.

Site Analizi

Sitenizin son derece detaylı analizini yapabileceğiniz Google Analytics ve Google Tag Manager kodları sitenize entegre edilir.

Neden

Web Sitesi

Şirketinizi anlatan; hizmet ve farklarınızı ortaya koyan bir websitesi, günümüz dijital dünyasında olmazsa olmaz bir unsurdur. Bu sebeple müşterilerinizin ürün ve hizmetleriniz hakkınızdaki detaylı bilgiye sorunsuzca ulaşabilmesi için, Baret Medya uzmanlığından ve fırsatlarından faydalanın.

Neden

Grafik Tasarım

Reklamlarınızın ve sosyal medya paylaşımlarınızın ilgi çekmesi için ana unsur içindeki görselin özenle ve uzmanlıkla hazırlanmasıdır. Duyurmak istediğiniz bilgi ne kadar değerli olursa olsun, eğer ki kitlenize doğru şekilde sunamazsanız etkisiz kalacaktır.  Baret Medya size uzman ekibiyle ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olmaya hazır.